Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Jackowo - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

150 000 zł547 m² 274,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nadmorska działka budowlana z rozpoczętą inwestycją - cisza, las, gotowa droga do własnego domu; to jedna z tych ofert, które pojawiają się bardzo rzadko działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł400 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rekreacyjno-budowlana w Jackowie - miejsce na Twój dom blisko morza. - lokalizacja: jackowo, gmina Choczewo, województwo pomorskie - Powierzchnia: 400 m - Wydane warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie

Dzikowo(Jackowo + 13 km)

28 000 zł616 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! A . może działka blisko Torunia, las, jezioro? pewnie! Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczych działek położonych w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kopalino

Kopalino(Jackowo + 3 km)

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Szczenurze

Szczenurze(Jackowo + 15 km)

124 200 zł828 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 828 m Szczenurze (gmina Wicko) atuty: teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bobrownickie Pole

Bobrownickie Pole(Jackowo + 18 km)

100 800 zł2 240 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 2240 mkw, o wymiarach około 42 m x 53 m, położona w miejscowości Bobrownickie Pole, w powiecie lipnowskim, z wydanymi warunkami zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 800 m² 332,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż położona w Nowęcinie - bezpośrednim sąsiedztwie Łeby, w lokalizacji, która łączy ciszę, naturę i silny potencjał najmu sezonowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Steklinek

Steklinek(Jackowo + 2 km)

49 900 zł417 m² 119,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka nad Jeziorem Steklin na Pojezierzu Dobrzyńskim w otoczeniu zieleni. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę 417 m2 w malowniczej miejscowości w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 139 m² 83,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Golubiu-Dobrzyniu (obręb Podzamek Golubski) Powierzchnia: 1139 m | Cena: 95 000 zł Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ostrowite(Jackowo + 25 km)

89 000 zł1 250 m² 71,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki (2x1250m2) z widokiem na jezioro w sąsiedztwie jeziora Ostrowickiego - ok.160 metrów. Zjazd na działki bezpośrednio z drogi gminnej, media do podłączenia. Jezioro Ostrowickie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nieszawska

Ciechocinek(Jackowo + 15 km)

172 000 zł860 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 860 m 2 położona przy ulicy Nieszawskiej w odległości 1,5 km od centrum. Działka o wymiarach 21x41, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska(Jackowo + 24 km)

178 651 zł1 199 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1199 m - Nowa Wieś Lęborska, 3,5 km od centrum Lęborka Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostępem do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij